+48 888 52 96 52 f1geodezja@gmail.com

Podział nieruchomości

Czas wykonania: w związku z licznymi formalnościami jest to praca, która zajmuje stosunkowo sporo czasu. Nie martw się jednak, wszystkie formalności związane z podziałem bierzemy na siebie. Szacowany czas podziału wynosi w zależności od powiatu:
  • Kraków – podział to czas ok. 3 miesięcy
  • powiat krakowski (Skawina, Mogilany, Zabierzów) – podział to czas ok. 3,5 miesięcy
  • Wieliczka i powiat wielicki – podział o czas ok. 4 miesięcy
Podane wyżej terminy są oczywiście przybliżone i indywidualne dla każdej działki.
Cena: w zależności liczby działek i ich wielkości – cena od 1500zł.
Opis: Podział jest czynnością najczęściej związaną z planowaną sprzedażą, przekazaniem części działki nabywcy.Może to być podział majątku, spadku, darowizna, zniesienie współwłasności, ale także w celu wydzielenia działki pod np. drogę. Większość działek da się podzielić, ale najczęstszym ograniczeniem jest miejscowy plan zagospodarowania terenu, określający planowany sposób zagospodarowania terenów w gminie.
Istnieją różne sposoby i przepisy w myśl których podział nieruchomości można wykonać. Najbardziej zależy nam na oszczędzeniu Ci formalności i przedstawieniu wszystkich możliwych rozwiązań, które będą zgodne z Twoim celem.

 

Wymagane: Do działania potrzebny jest w pierwszej kolejności kontakt telefoniczny lub e-mail w celu rozpoznania Twoich potrzeb. Następnie najlepiej się umówić w celu omówienia szczegółów dotyczących podziału w tym przebiegu nowo planowanych granic.
Kontakt:
geodeta uprawniony Leszek Blecharczyk
telefon: 888529652
e-mail: blecharczyk.leszek@gmail.com