+48 888 52 96 52 f1geodezja@gmail.com

Podział działki

Czas wykonania: w związku z licznymi formalnościami jest to praca, która zajmuje stosunkowo sporo czasu. Nie martw się jednak, wszystkie formalności związane z podziałem bierzemy na siebie. Szacowany czas podziału wynosi w zależności od powiatu:
  • Kraków – podział to czas ok. 2 miesięcy,
  • powiat krakowski (Skawina, Mogilany, Zabierzów) – podział to czas ok. 2-3 miesięce,
  • Wieliczka i powiat wielicki – podział to czas ok. 2,5 miesięca
Podane wyżej terminy są oczywiście przybliżone i indywidualne dla każdej działki.
Opis: Podział jest czynnością najczęściej związaną z planowaną sprzedażą, przekazaniem części działki nabywcy.Może to być podział majątku, spadku, darowizna, zniesienie współwłasności, ale także w celu wydzielenia działki pod np. drogę. Większość działek da się podzielić, ale najczęstszym ograniczeniem jest miejscowy plan zagospodarowania terenu, określający planowany sposób zagospodarowania terenów w gminie.
Istnieją różne sposoby i przepisy, w myśl których podział nieruchomości można wykonać. Najbardziej zależy nam na oszczędzeniu Ci formalności i przedstawieniu wszystkich możliwych rozwiązań, które będą zgodne z Twoim celem.

 

Wymagane: Do działania potrzebny jest w pierwszej kolejności kontakt telefoniczny lub e-mail w celu rozpoznania Twoich potrzeb. Następnie najlepiej się umówić w celu omówienia szczegółów dotyczących podziału w tym przebiegu nowo planowanych granic. Dla większości podziału potrzebne będą również zgody na jego wykonanie od wszystkich właścicieli/współwłaścicieli dzielonej działki.
 
Kontakt:
Geodeta uprawniony Leszek Blecharczyk
telefon: 888529652
e-mail: blecharczyk.leszek@gmail.com
Podział geodezyjny działki